27" AOC 27G2SAE/BK Gaming
Show alternatives
Product accessories
Manufacturer website
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Warranty
Extended warranty Extended Warranty
Power outlet type
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type Full HD
Resolution 1920 × 1080
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type VA
Refresh rate 165 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 350 cd/m2
Native contrast 3000:1
Surface display Anti-Glare
Technology FreeSync Premium
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.2, HDMI 1.4
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
Features and functions
Functions Blue light filter, Flicker-free
Equipment Speakers
Maximum Power Delivery performance 26 W
Colour
Colour Black, Red
Dimensions and weight
Width 61.25 cm
Height 46.46 cm
Depth 22.74 cm
Weight 4.63 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Code:  WK226d70
Links: Product Fiche Producer's Website:
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" AOC 27G2SAE/BK Gaming
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" AOC 27G2SAE/BK Gaming
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" AOC 27G2SAE/BK Gaming
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" AOC 27G2SAE/BK Gaming