AlzaPlus+ zľavy - Sušené mäso
Parádne zľavy máte na dosah. Stačí mať aktívne členstvo AlzaPlus+. 🤩
- Termín konania akce: 22. 9. do 4. 10. 2026.
- Kompletné podmienky kampane nájdete tu.
Všetko z 7
Bery Jones Biltong hovädzie original 100 g
Super cena
10,90 €
109 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sušené mäso – vysoký obsah bielkovín, 100 g vyrobené zo 270 g surového mäsa, originálna receptúra, vyrobené tradičnou metódou sušenia, výrazná chuť a jemná textúra, dlhá...
Bery Jones Klobásky hovädzie sušené original 100 g
Super cena
9,99 €
99,90 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sušené mäso – vysoký obsah bielkovín, 100 g vyrobené zo 250 g surového mäsa, originálna receptúra, vyrobené tradičnou metódou sušenia, jedinečná chuť a jemná vláčna textúra, dlhá...
Bery Jones Klobásky Piri Piri 100 g
Super cena
9,99 €
99,90 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sušené mäso – vysoký obsah bielkovín, 100 g vyrobené zo 250 g surového mäsa, originálna receptúra, jemne pikantná príchuť, vyrobené tradičnou metódou sušenia, jedinečná chuť a...
Bery Jones Jerky hovädzie natural 100 g
Super cena
od
7,64 €
89,90 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sušené mäso – vysoký obsah bielkovín, iba hovädzie mäso a morská soľ, 100 g vyrobené zo 270 g surového mäsa, jemne zaúdené, originálna receptúra, vyrobené tradičnou metódou...
Bery Jones Jerky hovädzie classic 100 g
Super cena
7,99 €
79,90 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sušené mäso – vysoký obsah bielkovín, 100 g vyrobené zo 170 g surového mäsa, jemne zaúdené, originálna receptúra, vyrobené tradičnou metódou sušenia, skvelá chuť a jemná textúra,...
Bery Jones Jerky hovädzie BBQ 100 g
Super cena
7,99 €
79,90 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sušené mäso – jemne údené, neobsahuje alergény, vyrobené v ČR tradičnou metódou sušenia, obsahuje 42 g bielkovín, 100 g vyrobených zo 180 g surového mäsa, originálna receptúra,...
Bery Jones Jerky hovädzie teriyaki 100 g
Super cena
7,99 €
79,90 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sušené mäso – jemne údené, neobsahuje alergény, vyrobené v ČR tradičnou metódou sušenia, obsahuje 41 g bielkovín, 100 g vyrobených zo 180 g surového mäsa, originálna receptúra,...