AlzaPlus+ zľavy - Dermo krémy na opaľovanie
Parádne zľavy máte na dosah. Stačí mať aktívne členstvo AlzaPlus+. 🤩
- Termín konania akce: 22. 9. do 4. 10. 2026.
- Kompletné podmienky kampane nájdete tu.
Všetko z 5
URIAGE Bébé 1st Mineral Cream SPF 50+ 50 ml
Super cena
15,90 €
31,80 €/100 ml
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Opaľovací krém – určenie: pre dospelých a pre deti, ochranný faktor 50, na tvár a na telo, vyhotovenie: dermo, na mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, objem 50 ml -...
URIAGE Hyséac 3-Regul Global Tinted Skincare SPF30 40 ml
13,90 €
347,50 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
SPF na tvár – vhodný na mastnú, problematickú, zmiešanú a suchú pleť, vyhotovenie: dermo, ochranný faktor 30 SPF, hydratačný, upokojujúci a zmatňujúci, pre všetky vekové kategórie...
URIAGE Eau Thermale Water Cream SPF20 40 ml
Cenová bomba
14,90 €
Ušetríte 14,69 €
372,50 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
SPF na tvár – vhodný na mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pleť, vyhotovenie: dermo, ochranný faktor 20 SPF, hydratačný a ochrana proti vonkajším vplyvom, pre všetky vekové...
URIAGE Dépiderm Anti-dark Spot Daytime Care SPF50+ 30 ml
Cenová bomba
26,90 €
Ušetríte 7,49 €
896,67 €/l
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
SPF na tvár – vhodný na citlivú, mastnú, normálnu, problematickú, zmiešanú, suchú a zrelú pleť, vyhotovenie: dermo, vyživujúci, upokojujúci, rozjasňujúci, proti pigmentovým...
URIAGE Age Lift Protective Smoothing Day Cream SPF 30 40 ml
32,90 €
822,50 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
SPF na tvár – vhodný na citlivú a zrelú pleť, vyhotovenie: dermo, ochranný faktor 30 SPF, hydratačný, vyživujúci a proti vráskam