AlzaPlus+ zľavy - Kondicionéry a balzamy na vlasy
Parádne zľavy máte na dosah. Stačí mať aktívne členstvo AlzaPlus+. 🤩
- Termín konania akce: 22. 9. do 4. 10. 2026.
- Kompletné podmienky kampane nájdete tu.
Všetko z 67
PANTENE Pro-V Repair & Protect 800 ml
10,90 €
1,36 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, na všetky typy vlasov, určený na regeneráciu, výživu a ochranu, objem 800 ml - 1,36 €/100 ml
SYOSS Keratin Conditioner 440 ml
6,99 €
1,59 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, na všetky typy vlasov, určený na lesk, hydratáciu, uhladenie a regeneráciu, zloženie s keratínom, objem 440 ml - 1,59 €/100 ml
SYOSS Repair Conditioner 440 ml
6,99 €
1,59 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, na všetky typy vlasov, určený na lesk, hydratáciu, uhladenie a regeneráciu, vyhotovenie: vegan, objem 440 ml - 1,59 €/100 ml
Schwarzkopf Gliss regeneračný expres kondicionér Ultimate Repair 200 ml
7,89 €
3,95 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – bezoplachový, na poškodené a suché vlasy, určený na lesk, hydratáciu, regeneráciu, ochranu a termoochranu, zloženie s keratínom, objem 200 ml - 3,95 €/100 ml
Schwarzkopf Gliss regeneračný expres kondicionér Split Ends Miracle 200 ml
7,89 €
3,95 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – bezoplachový, na všetky typy vlasov, určený na lesk, hydratáciu, uhladenie, regeneráciu a hĺbkové čistenie, objem 200 ml - 3,95 €/100 ml
Schwarzkopf Gliss regeneračný expres kondicionér Oil Nutritive 200 ml
7,89 €
3,95 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – bezoplachový, na poškodené a suché vlasy, určený na lesk, hydratáciu a regeneráciu, objem 200 ml - 3,95 €/100 ml
DIXI Žihľavový kondicionér 200 ml
od
1,68 €
1,05 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, na všetky typy vlasov, určený na lesk a výživu, objem 200 ml - od 1,05 €/100 ml
WELEDA Rozmarínový revitalizačný kondicionér 150 ml
9,59 €
6,39 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, na všetky typy vlasov, určený na lesk, regeneráciu a výživu, objem 150 ml - 6,39 €/100 ml
PANTENE Pro-V Repair & Protect 3 Minute Miracle 220 ml
4,99 €
2,27 €/100 ml
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, na všetky typy vlasov, určený na regeneráciu, výživu a ochranu, objem 220 ml - 2,27 €/100 ml
Schwarzkopf Gliss posilňujúci kondicionér Ultimate Repair 200 ml
4,99 €
2,50 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, na poškodené, suché, nepoddajné a krepovité vlasy, určený na regeneráciu, zloženie s keratínom, objem 200 ml - 2,50 €/100 ml
TRESemmé Keratin Smooth Conditioner 400 ml
6,74 €
1,69 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, na suché, nepoddajné a krepovité vlasy, určený na lesk, uhladenie a rozčesávanie, zloženie s keratínom, vyhotovenie: profesionálne, objem 400 ml -...
PANTENE Pro-V Repair & Protect 350 ml
7,09 €
2,03 €/100 ml
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – na všetky typy vlasov, určený na regeneráciu, výživu a ochranu, zloženie bez farbív a bez silikónu, objem 350 ml - 2,03 €/100 ml
SCHWARZKOPF Gliss regeneračný expres balzam Total Repair 200 ml
6,89 €
3,45 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – bezoplachový, na poškodené a suché vlasy, určený na lesk, hydratáciu, uhladenie a regeneráciu, zloženie s keratínom, objem 200 ml - 3,45 €/100 ml
AUSSIE SOS Strength & Length 200 ml
6,69 €
3,35 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – na všetky typy vlasov, určený na regeneráciu, výživu a ochranu, vyhotovenie: vegan, objem 200 ml - 3,35 €/100 ml
SCHWARZKOPF Gliss regeneračný expres balzam Color Perfector 200 ml
6,69 €
3,35 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – bezoplachový, na farbené, mastné, normálne, poškodené a suché vlasy, určený na objem, lesk, hydratáciu, regeneráciu a hĺbkové čistenie, zloženie s vitamínmi, objem...
HERBAL ESSENCES Argan Oil 250 ml
5,69 €
2,28 €/100 ml
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový bezoplachový, na všetky typy vlasov, určený na regeneráciu, zloženie bez sulfátu, vyhotovenie: vegan, objem 250 ml - 2,28 €/100 ml
PANTENE Pro-V Hydration Recharge 800 ml
8,29 €
1,04 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový bezoplachový, na normálne, suché, nepoddajné a krepovité vlasy, určený na hydratáciu, výživu a ochranu, objem 800 ml - 1,04 €/100 ml
BIONE COSMETICS Bio Keratín a Kofeín Regeneračný kondicionér 260 ml
4,39 €
1,69 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, na normálne, poškodené, suché, slabé a rednúce vlasy, určený na vypadávanie, rast, regeneráciu a výživu, zloženie s keratínom a s kofeínom, objem 260 ml -...
Schwarzkopf Gliss vyživujúci kondicionér Oil Nutritive 200 ml
4,99 €
2,50 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, na poškodené a suché vlasy, určený na hydratáciu, uhladenie a regeneráciu, objem 200 ml - 2,50 €/100 ml
PANTENE Pro-V Miracles Hydra Glow Hydrating Conditioner 160 ml
4,59 €
2,87 €/100 ml
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – na všetky typy vlasov, určený na lupiny, lesk a hydratáciu, zloženie s vitamínmi, objem 160 ml - 2,87 €/100 ml
Schwarzkopf Gliss kondicionér Split Ends Miracle 200 ml
4,99 €
2,50 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, na všetky typy vlasov, určený na lesk, hydratáciu, uhladenie, regeneráciu a hĺbkové čistenie, objem 200 ml - 2,50 €/100 ml
SCHWARZKOPF Gliss Full Hair Wonder expres balzam 200 ml
7,89 €
3,95 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Balzam na vlasy – bezoplachový, na všetky typy vlasov, určený na regeneráciu, výživu, rozčesávanie a posilnenie, zloženie s kofeínom a s peptidmi, vyhotovenie: vegan, objem 200 ml...
BIONE COSMETICS Bio Keratín + Kofeín Bezoplachový kondicionér 260 ml
4,39 €
1,69 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – bezoplachový, na jemné, normálne, poškodené a suché vlasy, určený na regeneráciu a výživu, zloženie s keratínom a s kofeínom, objem 260 ml - 1,69 €/100 ml
PANTENE Grow Abundant balzam proti vypadávaniu vlasov 250 ml
9,59 €
3,84 €/100 ml
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – na všetky typy vlasov, určený na vypadávanie, rast a výživu, zloženie s vitamínmi, objem 250 ml - 3,84 €/100 ml